Tipy na vánoční dárky 20189 min čtení

8 tipů na vánoční dárek aneb Darujte radost

Do 1 000 Kč

Kniha Steve Jobs – Walter Isaacson

Darujte inspiraci v podobě knihy o jednom z největších velikánů novodobé historie – Stevu Jobsovi, sepsanou Walterem Isaacsonem, jenž má na svědomí mimo jiné i životopisy Benjamina Franklina či Alberta Einsteina.

Tato téměř 700 stránková knižní publikace autenticky, na základě otevřené výpovědi samotného Steva Jobse, popisuje události života tohoto génia z oblasti informačních technologií a marketingu. Čtenář má tak možnost poznat světlé, ale i temné okamžiky, kterými si musel projít při budování dnes celosvětově známého kultu – firmy Apple.

Krom toho, že obdarovaného může tato kniha inspirovat, tak skvěle poslouží například i jakožto motivace do dalších pracovních dní, neboť její odkaz hovoří i o tom, že bez práce nejsou koláče.

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3

Jedním z největších hitů letošních Vánoc bude nositelná elektronika, která si každým dnem získává nové a nové příznivce po celém světě. Jako jednoho z jejích zástupců jsem si vybral chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3, jenž je určen zejména pro sportovně a technologicky zaměřené jedince a který se může pyšnit nepřeberným množstvím funkcí, například dokáže zobrazovat notifikace o příchozích hovorech a obsah textových zpráv, též umožňuje i sledování pohybové aktivity, srdeční akce a spánku.
Z osobní zkušenosti mohu konstatovat, že nevýhoda tohoto náramku spočívá v hůře čitelném displeji v případech, kdy na něj svítí slunce a dotykové obrazovce, vyžadující značnou dávku jemné motoriky.
Ale i přes tyto drobné nedostatky je chytrý náramek Mi Band 3 jednoznačně vhodným vánočním dárkem, který jistojistě potěší všechny aktivně žijící a technologicky orientované lidi.

Recenzi tohoto náramku najdete také na našem webu – Xiaomi MiBand 3 recenze.


Pokračujte prosím na další stránku…

Jak bude reklama vypadat?

Reklama zde napořád jen za 79 Kč?

Zobrazit formulář pro nákup

Buďte první kdo napíše komentář

Přidej komentář.

Vaš e-mail nebude zveřejněn.


*


Privacy Policy Settings