Tipy na vánoční dárky 20189 min čtení

Herní konzole Sony PlayStation Classic

V případě, že o člověku, jehož chcete obdarovat víte, že patří mezi vášnivé hráče, tak skvělou volbou může být darování konzole PlayStation Classic. Jedná se o horkou novinku společnosti Sony, i když tedy jak se to vezme, jde totiž o konzoli odkazující a krom kompaktnějších rozměrů plně kopírující Playstation 1, jenž se prodával mezi lety 1994 a 2006 a s více než 102 miliony prodaných kusů se stále řadí mezi nejlépe prodávaná herní zařízení vůbec.

Konzole PlayStation Classic nabízí zcela autentický herní zážitek, který vrátí obdarovaného zpět v čase do dob začátku rozmachu herního průmyslu.

Na výběr bude mít z 20 přednastavených her, jmenovitě například Tekken 3, Grand Theft Auto či Final Fantasy VII, což se zdá býti lehce omezující, nicméně se dá očekávat, že se brzy objeví veřejně dostupný hack, jenž umožní instalaci dalších her.

Co už však představuje značně silnější fakt hovořící proti pořízení této konzole, tak je skutečnost, že v bazarech při troše snahy seženete i originální PS1. Nicméně při pořízení PlayStationu Classic dostanete zcela nové zařízení se zárukou, tudíž i díky tomuto mohu nákup s čistým svědomím doporučit.

Tablet Lenovo Tab 4 10″

Tablety již sice s velkou pravděpodobností mají svůj největší boom za sebou, nicméně i tak představují skvělá zařízení, jež například pomáhají usnadňovat a zefektivňovat pracovní úkony a díky jejichž multimediální funkci se dokáží uživatelé zabavit na dlouhé hodiny. Jedním z tabletů, který přesně toto nabízí a mohl by se tudíž potencionálně stát vhodným vánočním dárkem je Tab 4 od společnosti Lenovo. Na jeho velké 10 palcové obrazovce může obdarovaný sledovat filmy, hrát hry či si zařizovat pracovní e-maily.

Tab 4 je vybaven Androidem 7.0 a pamětí o velikosti 16GB, která se dá navíc v případě zájmu rozšířit pomocí microSD karty. Dále je tablet vybaven i možností připojení k wifi a bluetoothem.

Co se týče výdrže tabletu, tak ten by měl při běžném používání vydržet minimálně 12 hodin.

Mezi slabiny tohoto tabletu bych zařadil trochu horší 5 Mpx fotoaparát. Když však přihlédneme k faktu, že tablety nejsou primárně určeny pro pořizování fotografií a videí, tak se nad touto vadou na kráse dá lehce mávnout rukou.

Pokud se rozhodnete tento tablet darovat jakožto vánoční dárek, tak si připravte minimálně 3 890 Kč, neboť to je jeho aktuálně nejnižší cena.


Pokračujte prosím na další stránku…

Jak bude reklama vypadat?

Reklama zde napořád jen za 89 Kč?

Zobrazit formulář pro nákup

Sdílej !

Buďte první kdo napíše komentář

Přidej komentář.

Vaš e-mail nebude zveřejněn.


*


Privacy Policy Settings