Tipy na vánoční dárky 20189 min čtení

Sluchátka Niceboy HIVE

Hudba je lék, tak zní známé tvrzení. Pokud chcete léčit hudbou některého z vašich blízkých přátel či rodinných příslušníků, tak mu můžete darovat pod vánoční stromek sluchátka Niceboy HIVE, jejichž pořízení vám navíc ani nijak výrazněji nezatíží vaši peněženku, protože se dají pořídit již od 790 Kč.
Tyto sluchátka, krom velice zdařilého a moderního designu, nabízí díky technologii bluetooth možnost bezdrátového poslechu až na vzdálenost 10 metrů od zařízení, na němž se hudba přehrává.
Kvalita zvuku, která samozřejmě hraje u sluchátek primární roli, je více než dostatečná. Samozřejmě za částku 790 Kč nemůžete očekávat zvuk srovnatelný s profesionálními studiovými sluchátky, ale v cenové kategorii do 1 000 Kč patří tyto sluchátka jednoznačně k jedněm z nejlepších, osobně bych si dovolil tvrdit, že dokonce zaujímají pomyslné 1. místo v tomto žebříčku.

Do 5 000 Kč

Dron Syma X5UW

Dalším z hitů letošních Vánoc budou bezesporu drony – bezpilotní letadélka, typicky vybavena integrovanou kamerou umístěnou na jejich trupu. Jedním z nejlépe hodnocených a nejpopulárnějších výrobků svého druhu je dron Syma X5UW, jenž je vybaven HD kamerou, která zvládá natáčet 720p videa, a která umožňuje díky wifi technologii přenášet natočená videa a vyfocené fotografie v reálném čase přímo na obrazovku vašeho mobilního telefonu. Vzdálenost, na kterou lze dron ovládat je přibližně 125 metrů, tudíž je vhodný i do venkovního prostředí.

Nevýhodou pak může být kratší doba po kterou vydrží tento dron létat. Výrobce udává, že Syma X5UW vydrží létat 10 minut, tudíž se dá očekávat, že realita bude někde kolem 7 minut, což není vskutku mnoho.

Důležité je zmínit, že ceny profesionálních dronů se pohybují od 20 000 Kč výše, zatímco na pořízení tohoto konkrétního dronu vám bude postačovat 1 749 Kč, což z něj dělá jednoho z nejlepších dronů při zohlednění kritéria cena/výkon.

O vhodnosti darování tohoto dronu pod vánoční stromek budiž důkazem skutečnost, že i já sám jsem tento dron zakoupil jakožto dárek na letošní Vánoce.


Pokračujte prosím na další stránku…

Jak bude reklama vypadat?

Reklama zde napořád jen za 89 Kč?

Zobrazit formulář pro nákup

Sdílej !

Buďte první kdo napíše komentář

Přidej komentář.

Vaš e-mail nebude zveřejněn.


*


Privacy Policy Settings