Tipy na vánoční dárky 20189 min čtení

Nad 5 000 Kč

Chytrá televize Samsung UE55NU7442

Sháníte dárek pro člověka, jenž se řadí mezi filmové a televizní nadšence? V takovém případě skvělou volbou rozhodně může být pořízení této chytré televize, která se vyznačuje skvělým obrazem, jenž dokáže přehrát jeho oblíbené filmy v ultra HD rozlišení a technologií HDR, která se stará o výraznější vykreslování barev a detailů.

Krom klasických vlastností, které se od televize očekávají, se tato konkrétní televize dokáže stát součástí chytré domácnosti a je to právě tato možnost propojení s dalšími zařízeními v chytré domácnosti, jež posouvá využití této televize na vyšší level.

Minimalistický design televize za jejíž výrobou stojí jihokorejský Samsung, z ní pak dělá i skvělý doplněk do obývacího pokoje.

Pokud uživatelé této televize jí něco vytýkají, tak je to horší zvuk, který nenaplňuje jejich očekávání, jež od něj měli.

Obchodníci si tuto televizi cení v současné době minimálně na 14 140 Kč. Nutno však připomenout, že za tuto částku dostane obdarovaný nejen kvalitní televizi, ale zároveň i moderní designový doplněk chytré domácnosti.

Mobilní telefon iPhone XS

Pokud hledáte vánoční dárek pro milovníky telefonů s logem nakousnutého jablka, tak nejnovější produkt této firmy – Applu, jež v současnosti společně se Samsungem kraluje mobilnímu světu, v podobě iPhonu XS představuje bezesporu vhodnou volbu.
Jde o jedno z nejlepších a nejvýkonnějších zařízení, které v této chvíli můžeme nalézt na poli mobilních telefonů. Iphone XS je vybaven výkonným čipem A12 Bionic, super retina displejem a zdokonaleným FaceID, což je funkce na rozpoznávání obličejů.
Nevýhodou pak může být vysoká pořizovací cena, neboť ta aktuálně startuje na hodnotě 25 785 Kč u 64 GB verze a u verze s nejvyšší nabízenou kapacitou – 512 GB si budete dokonce muset sáhnout ještě o poznání hlouběji do kapsy, a to konkrétně pro minimálně 33 642 Kč. Osobně jsem si vědom možná neadekvátně vysoké ceny, která je způsobena především prestižní pověstí značky, ale i přesto bych tento mobil, vzhledem k jeho vysoké spolehlivosti, doporučil jakožto dárek vhodný pod vánoční stromek.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv dárek, tak pevně doufám, že jím obdarovaného potěšíte. Hlavně vám však přeji, ať si užijete Vánoce plné pohodové atmosféry v kruhu svých nejbližších, protože právě to je hlavním smyslem Vánoc.


 

Jak bude reklama vypadat?

Reklama zde napořád jen za 89 Kč?

Zobrazit formulář pro nákup

Sdílej !

Buďte první kdo napíše komentář

Přidej komentář.

Vaš e-mail nebude zveřejněn.


*


Privacy Policy Settings