Nech si platit za každý krok, který denně uděláš4 min čtení

Nedávno jsme psali o službě HoneyGain, která platí za tvůj nevyužitý internet. Celý článek “Vydělávejte peníze sdílením internetu jako VPN uzel” si určitě přečti, protože tě to nestojí žádný čas a vydělá i 500 korun měsíčně. Dnes to bude z trochu jiného soudku. Existuje taky společnost, který platí za každý krok, který člověk denně udělá. Prostě stáhneš apku, chodíš a za každých 1000 kroků se ti přičte jeden sweatcoin.

Co je sweatcoin?

Název aplikace i její měna. V překladu to znamená něco jako potící se mince, což je docela realita. Za každých 1000 kroků dostaneš jednu spocenou minci sweatcoin. Mince pak můžeš měnit za předměty. Bohužel nejdou směnit za peníze reálné. Samozřejmě můžete využít i všemožné akce a sweatcoiny darovat neziskovce nebo za ně sázet reálné stromy.

Proč bych to dělal?

Na to se mě vždy každý ptá. Asi Česká povaha. Předně vás to nic nestojí. Aplikace od nové verze nepoužívá GPS ani polohové data! Takže spotřeba baterie se rovná spotřebě kalkulačky v telefonu. Nula nula nic.

Díky motivaci vydělat si peníze stoupá aktivita uživatelů o 20% oproti běžným dnům bez aplikace. Takže lepší zdraví a více pohybu pro vás.

Za vydělané sweatcoiny si můžete pořizovat předměty, hodinky, brčka z kovu. Případně nechat zasadit strom neziskovou organizací. V e-shopu je taky spousta eco-friendly předmětů k nákupu.

A hlavně s telefonem chodíte tak či tak. Proč tedy minimálně za všechny kroky nepřispět neziskové organizaci. 😉

Jak začít, jak to funguje?

Je to jednoduché. Stačí se registrovat na sweatcoin webu, přijmout mou pozvánku o přátelství (dodá ti zdarma pár sweatcoinů) a stáhnotu si aplikaci z Google play.

Další nezbytnou věcí je aplikace Google Fit, dostupná taky v Google play. Sweatcoin totiž přijímá jen potvrzené kroky, ne skákání, třepání telefonem apod. Ověřené kroky bere právě z Google Fit aplikace, která sleduje aktivity uživatele po celý den. Je tak ideální telefon nosit celý den v kapse.

Každý den se o půlnoci provede zůčtování a načtou se z kroků vaše sweatcoiny. Ty pak můžete hned využít na nákupy či eko akce.

Bonusy každý den

Každý den můžete v bonusech získat nějaké sweatcoiny navíc. Máte tři políčka kde získáte náhodný počet mincí každý den. A dále je možnost po dobu 20 minut získávat 2x více mincí. Tuto možnost je dobré zapnout při delší chůzi. V situaci, kdy určitě budeme 20 minut v kuse chodit a získáme za tyto kroky dvakrát více mincí než obvykle.

Kolik to vydělá v přepočtu na peníze?

Aplikaci berte spíše jako motivaci chodit a možnost získat zdarma eco předměty. Byla doba, kdy se dal získat nejnovější Iphone a bylo potřeba strašně moc sweatcoinů. Díky známé ceně Iphonu se dalo určit kolik vlastně služba vydělává. Má totiž svá omezení. Platí se jen za prvních 10 tisíc kroků daný den. Pokud tedy chodíte každý den 10000 kroků po dobu jednoho roku, vyděláte v teoretickém přepočtu kolem 5.500 Kč. Proto na Iphone bylo potřeba chodit několik let a nyní již je tato možnost pryč.

Ale znovu říkám, děláte to pro sebe a motivace výdělku je velmi dobrá.

Závěrem tuto službu doporučuji na motivaci a ne na výdělek. I když je teoreticky možný. Však vyzkoušet ji můžete sami na webu sweatcoin.

 


Jak bude reklama vypadat?

Reklama zde napořád jen za 79 Kč?

Zobrazit formulář pro nákup

Buďte první kdo napíše komentář

Přidej komentář.

Vaš e-mail nebude zveřejněn.


*


Privacy Policy Settings