Podpora

Dobrý den,

děkujeme, že jste si tuto stránku otevřeli. Vše co náš web představuje jsou naši návštěvníci. Bez nich by web neměl smysl. Chtěli bychom udělat web lepší a odstranit z něj většinu nebo nejlépe veškeré reklamní plochy. Bohužel reklama nyní dotuje fungování našeho webu a jen díky ní si můžete přečíst články technické i herní.

Možnost jak toho rychle dosáhnout tu je. Dáváme Vám nyní možnost se rozhodnout, zda podpoříte provoz webu bez reklam nebo s reklamami.

Níže je tlačítko vedoucí na zabezpečenou stránku Paypal, kde je možnost zaslat nám finanční podporu v libovolné výši. Zaplatit lze účtem Paypal nebo klidně kreditní kartou. V případě, že nám chcete pomoct v odstranění reklam, stačí nám zaslat jakoukoliv finanční podporu. Jak se budou příspěvky načítat, začneme úměrně k tomu odstraňovat reklamní plochy. Věříme, že brzy bude náš web čistý kousek internetu a to díky Vám.

Pro podporu klikněte níže na obrázek:
Jak bude reklama vypadat?

Reklama zde napořád jen za 89 Kč?

Zobrazit formulář pro nákup

Přidej se k nám !

Nemáme rádi Pop-Up okna a proto se omlouváme. Každopádně je to aktuálně výrazná forma jak rozjet rychle náš "newsletter".

Přijímej na e-mail nové a zajímavé články, které publikujeme.

Nebudeme tě obtěžovat více jak 1x měsíčně a zaručujeme, že nebudeš dostávat spam. Tvá adresa bude v bezpečí. ;)

Velmi děkujeme za příjem našeho "newsletteru".

Nebudeme tě obtěžovat a posílat spam. ;)