Test USB nabíječek – originál, Čína, Česko9 min čtení

Ugreen

A nakonec můj nový objev. Normálně jsem od tohoto prodejce na Aliexpressu bral hlavně USB kabely. Ty jsou vynikající, zvládají velké proudy s minimálními úbytky. Využívá při výrobě hrubší vodiče napájení a kovové konektory. Kabely vydrží skoro vše a jsou ve všech možných vzhledech a délkách. A tak jsem přišel i na to, že prodává nabíječky. Chvíle zvažování, zda koupit další umírající čínskou nabíječku… a jo. Zkusíme.

Nabíječky prodává s jedním, dvěma nebo klidně čtyřmi USB porty. Některé dokonce s funkcí Quick Charge 3.0. Jednoduše vše, co si člověk může přát. Moje víra byla opět jednoduchá. Věřil jsem, že když prodává kvalitní kabely, snad bude prodávat i stejně dobré nabíječky. A výsledek je jednoznačný. Ano prodává. Na běžné použití plně vyhovující.

Líbí se mi vzhled nabíječky. Bílá, čistá s nápisem Ugreen. Navíc ke každé objednávce jsem dostal vždy nějaký malý dáreček.

  • Výrobce: Shenzhen Fujia Appliance Co.
  • Model: FJ-SW266B50502100E
  • Vstup: 100-240 V, 0,4 A
  • Výstup: 5 V, 2,1 A
Tabulka

Graf

Chování nabíječky je obdobné jako u testů předešlých. Proud dává maximálně 2,29 A a následně jen klesá napětí. Opět žádná ochrana nereaguje.

Odkaz na obchod Ugreen Aliexpress


Pokračujte prosím na další stránku…


Jak bude reklama vypadat?

Reklama zde napořád jen za 79 Kč?

Zobrazit formulář pro nákup

Readers Comments (1)

  1. ETA-U90EWE
    Toto je čínská kopie Samsung nabíječky pro telefony nižší/střední třídy 🙂 (J3,J5,A5)

    Odpovědět

Přidej komentář.

Vaš e-mail nebude zveřejněn.


*


Privacy Policy Settings