Recenze hry: Toilet Time!

Hra na chytré mobilní telefony Toilet Time je pro některé až moc úchylná. Podle mě by ovšem neměla chybět na žádném chytrém telefonu! Je totiž zaměřena na hraní při docela nudné aktivitě, jako je velká potřeba na WC. Právě proto „Záchodový čas“.

Hra nás přenese do prostředí, kde sedíme na záchodě a na virtuálním telefonu hrajeme minihry. Ty s postupem ve hře přibývají a také se stávají obtížnější. Toilet Time zabaví opravdu každého a většinou vás donutí sedět o dost déle, protože tak nechcete přijít o rozehraný postup ve hře. Hra samotná trvá do vyčerpání vašich čtyř životů nebo spíše „toaleťáků“.

Miniher je opravdu spousta. Na začátku budete zabíjet šváby lezoucí z odpadu, chytat toaletní papír, který za sebou nevědomky táhne nevěsta běžící za ženichem nebo například hledat volnou kabinku na veřejných záchodech. Dojde taky na minihru, při které musíte přesně při dopadu „ehm“ zakašlat, aby vaši spolupracovníci před záchodem neslyšeli žblunknutí.

Hra vás opravdu zabaví na každou dlouhou chvíli strávenou na záchodě. Zpracoval jsem i krátkou ukázku hry. Párkrát jsem schválně hru pokazil, aby šlo vidět jak se chová.

Stažení Toilet Time

Stáhnout tuto hru můžete jak na iOS tak Android.


Jak bude reklama vypadat?

Reklama zde napořád jen za 89 Kč?

Zobrazit formulář pro nákup

Sdílej !

Buďte první kdo napíše komentář

Přidej komentář.

Vaš e-mail nebude zveřejněn.


*


Přidej se k nám !

Nemáme rádi Pop-Up okna a proto se omlouváme. Každopádně je to aktuálně výrazná forma jak rozjet rychle náš "newsletter".

Přijímej na e-mail nové a zajímavé články, které publikujeme.

Nebudeme tě obtěžovat více jak 1x měsíčně a zaručujeme, že nebudeš dostávat spam. Tvá adresa bude v bezpečí. ;)

Velmi děkujeme za příjem našeho "newsletteru".

Nebudeme tě obtěžovat a posílat spam. ;)