Prodej a nákup textů, reklamy a odkazů5 min čtení


Na úvod bych vysvětlil pro koho tento článek je. Článek je pro lidi, kteří

  • Rádi píší a chtějí za to dostat zaplaceno
  • Mají web a chtějí koupit články
  • Mají Facebook stránku a chtějí na ni vydělat
  • Mají web a chtějí prodávat odkazy
  • Chtějí články vyměnit

Pro všechny výše uvedené existuje jedna krásná služba jménem Copywriting.cz. Web, který sdružuje majitele webů a lidi, které baví psát. Lidi, kteří chtějí vydělat jednoduše u počítače.

Co umí Copywriting.cz?

  • Prodej reklamy na FB stránku za vámi danou cenu a podmínek
  • Prodej odkazů pod články za vámi určenou cenu
  • Prodej vámi napsaných textů za vámi určenou cenu
  • Výměny článků za vámi danou službu (uvedení autora, odkaz na váš web, apod.)
  • Prodej reklamních článků na vašem webu za vámi danou cenu

Baví mě psát

Baví vás psát, ale web nechcete. Nebo máte web zaměřený jinak než by jste chtěli psát. Skvělá příležitost vydělat si peníze něčím co Vás baví. Copywriting.cz nabízí prostředí pro prodej napsaných článků majitelům webů. Napište zajímavý článek, určete si cenu jakou za něj chcete a vyčkejte na prodej. Článků můžete prodávat neomezeně. Není pravda, že levnější se lépe prodávají. Kupujícím záleží na kvalitě článku. Zde mám i osobní zkušenost, kde jsem za pár dní jen na zkoušku dokázal prodal skoro úplnou blbost, která nezabírala ani dvacet řádků za skoro sto korun. A sto korun za deset minut psaní. No neberte to.

Osobně píši jak zde na web, tak články které se zde nehodí píši na Copywriting.cz a nečekaně prodávám jeden za druhým.

Mám web

Máte mnoho zajímavých článků a chcete na nich trochu vydělat? Jednoduše přidáte web a pokud používáte wordpress stáhnete si plugin “Podčlánková inzerce”. Podčlánková inzerce funguje tak, že člověk si najde článek pod který by chtěl dát svůj odkaz. Zakoupí si na doživotí toto místo a zveřejní zde svůj odkaz. Po spuštění pluginu už stačí jen nastavit cenu za jeden odkaz a čekat na kupujícího. Pokud má například někdo web s oblečením a vy článek o nové kolekci triček je to pro něj perfektní místo pro nákup odkazu na jeho web. Peníze máte ihned na Copywriting účtu a můžete je buď vybrat nebo využít. Zde na webu je tato podčlánková inzerce použita a nese své ovoce.

Máte málo článků a nestíháte je psát? Můžete za vlastní peníze nebo za peníze z odkazů pod články nakoupit celé texty, které nikde nikdo jiný nemá. Dostanete za pár korun exkluzivní text. Ceny článků jsou dle délky a kvality od 50 Kč do několika tisíc. Záleží, kolik kdo za článek chce. Samozřejmě můžete články i prodávat a za peníze nakupovat jiné. Nebo vyměnit články za protislužbu, která je mnohdy jen uvedení autora.

Další věcí pro majitele webu je prodej tzv PR článků. Jedná se o články napsané speciálně jako reklamu na určitý web, službu nebo produkt. Samozřejmostí je nechat si zaplatit jak zveřejnění na webu, tak napsání celého článku. Takové články jsou pak opravdu pěkně placeny.

Mám Facebookovou stránku

Máte hodně sledujících, pak máte vyhráno. Prodejem reklamy se dá slušně vydělat. Máte stránku zabývající se oblečením a člověk chce reklamu. No nejlepší reklama je ta, která se tváří nevinně jako status na Facebooku. A právě na tomto se dá vydělat. Stačí vložit vaši stránku na Copywriting.cz a čekat na kupce.

Pár cenných rad

Pokud máte web a ještě rádi píšete, můžete propojit všechny možnosti Copywriting.cz a vydělat si nemalé peníze každý měsíc. Můžete to pojmout taky jako přelévání peněz. Prodáte článek a koupíte si za ty peníze jiný na svůj web. Můžete si koupit na ostatních webech zpětné odkazy na svůj web. Tak stejně získáte místo pro svůj odkaz navždy. Nebo jen odkazy prodávat. Možností a kombinací je zde mnoho a jako jediný opravdu funguje. Vyzkoušel jsem osobně 3 takové služby a byla to katastrofa. Jedna služba měla podmínku, že půl roku budou váš web sledovat, zda je aktivní. Až poté můžete prodávat reklamu, články apod. Zde máte vše ihned a funkční. Dokonce jsem měl lehce problém s naší dost upravenou šablonou, kde se podčlánková inzerce zobrazovala jinde než jsme chtěli. Podpora Copywriting.cz mi napsala kompletní kus kódu šablony, což jsem absolutně nečekal. Na druhou stranu bych to bez podpory neudělal.

Musím říct, že mám zatím dobré zkušenosti s touto službou. Jediné co nemám vyzkoušené je prodej statusů na Facebooku. Ostatní aktivně využívám a jsem mile překvapen rychlostí prodeje mých článků a odkazů na webu.

Registrovat a začít ihned využívat plný potenciál služby můžete zde na Copywriting.cz.
Pokud se vám článek líbil nebo vám pomohl vydělat peníze dejte like a sdílejte 😉


Jak bude reklama vypadat?

Reklama zde napořád jen za 79 Kč?

Zobrazit formulář pro nákup

Buďte první kdo napíše komentář

Přidej komentář.

Vaš e-mail nebude zveřejněn.


*


Privacy Policy Settings