CSGO: Jak si vyzkoušet umístění nálepek před jejich koupí?4 min čtení


Nálepky byly do hry přidány na začátku roku 2014. Od té doby přibyla spousta nových a je rozhodně z čeho vybírat. Po zakoupení nálepky si můžeme vyzkoušet její různá umístění na naší zbrani. Já jsem šetřílek a vždy si dobře promýšlím co koupím. Když jsem se rozhodla poprvé polepit zbraň, nevěděla jsem jaké nálepky se na skin hodí a jestli tam nebudou zanikat. Jednalo se zrovna o AK-47 Wasteland rebel, kde nálepka zanikne snadno. A tak jsem začala hledat způsob, jak si zobrazit kteroukoli nálepku na jakémkoli skinu ještě před koupí. Nechci koupit nálepku, která se na můj skin hodit nebude a zároveň chci vědět jak bude vypadat kombinace určitých samolepek.

AK-47 wasteland rebel

Ve výsledku jsem skončila u Android aplikace FieldTested, která umožňuje vybrat si zbraň s určitým skinem a následně si ji polepit nálepkami klidně na všech místech, které zbraň dovoluje. Opravdu ideální, nic víc člověk nepotřebuje. Zbraň vidíme ve 3D, není to jen obrázek, který překrývají placaté nálepky. ALE! Je zde problém-> poslední aktualizace aplikace proběhla v roce 2015 a tak chybí spousta nových nálepek i skinů. Avšak stále je to nejlepší cesta jak si zobrazit nálepky na zbrani. I tak obsahuje spoustu hezkých samolepek.

Po zapnutí aplikace

Umisťování druhé nálepky (banana), šipkami ji přemisťuji

mé naplánované AK-47

Výsledek po zakoupení a nalepení nálepek

UPDATE 25.3.
Kupodivu není žádná alternativa, jediné co můžeme udělat, je vzít si obrázek skinu a vložit si na to v grafickém programu nálepku na průhledném pozadí. Snad se autor aplikace ke svému výtvoru vrátí, mě byla jeho aplikace užitečná i když je zastaralá.

Pro člověka, který uvažuje nad koupí novější nálepky (či má nový skin) mohu zmínit stránku OPskins.com. Je to jen obchod se skiny, ale nově přidali do vyhledávání skinů i nálepky, zadáte do vyhledávání váš skin, vyberete vaši nálepku a třeba v obchodě zrovna taková kombinace zbraně s nálepkou bude a můžete si ji skrze stránku prohlédnout ve hře (neovlivníte však její umístění).

OPskins Weapon Builder
Hurááá, OPskins spustili betu Weapon Buildera!
Vyberte si zbraň, skin na ni, opotřebení a nakombinujte si nálepky jak chcete! Sice výsledek nebude ve 3D, ukáže vám to jen obrázek zbraně s nálepkami, ale to přece stačí 🙂 Bohužel, nejnovější nejnovější nálepky (Community Capsule 2018) se na výsledném obrázku nezobrazují, ale jistě to brzy opraví. Další nevýhodou je dlouhé čekání na vygenerování obrázku, trvá to průměrně minutu. Ale i tak je to aktuálně nejlepší nástroj na vyzkoušení nálepek.

Výběr nálepek, jejich umístění a výsledný obrázek

Ještě dodám, že pro prohlížení všech koupitelných doplňků do hry je nejlepší stránka CSGOstash.com, která byla zmíněna již v mém prvním článku o hře. Jsou zde přehledně jak skiny, tak i všechny nálepky, music kity, rukavice, bedničky atd. Vše si otamtud můžete prohlédnout ve hře a to i v jakémkoli opotřebení (v případě rukavic a skinů).

To bude ode mě vše, nadále budu vyčkávat zda se neobjeví nějaká nová cesta k zobrazení nálepek. Pokud jsem ale přeci jen něco přehlédla (hledala jsem fakt důkladně), prosím o upozornění do komentářů.

Jak bude reklama vypadat?

Reklama zde napořád jen za 79 Kč?

Zobrazit formulář pro nákup

Buďte první kdo napíše komentář

Přidej komentář.

Vaš e-mail nebude zveřejněn.


*


Privacy Policy Settings