Pište dopisy přes celý svět s aplikací Slowly3 min čtení

Pokud jste, stejně jako já, z generace, která neměla možnost poznat, jak krásné je psát klasické dopisy, mám řešení.

Jistě uznáte, že napsat dopis na klasický papír, zabalit ho do obálky, olíznout známku a nalepit ji, má své kouzlo. Odnést dopis na poštu a čekat, doufat a věřit, že dorazí. A to následně čekání na odpověď, které ani v dávných dobách nebylo v řádu dnů. To napětí z čekání, z toho co bude stát v dopise, je nepopsatelné. Nejen já bych chtěl toto zažít na vlastní kůži.

Ve světě, kde na odpověď čekáte v řádů vteřin a kde odpovědět po více jak minutě na náš dotaz skrz Mesenger nebo Instagram, je vnímáno jako neslušné. Přesně v tomhle šíleném a hlavně neskutečně rychlém světě přichází spása. I když jen elektronická.

Jelikož klasické psaní dopisů již asi nikdy nebude co bývalo, existuje elektronická verze starého světa. Slowly, jak už z názvu vyplývá (slow = pomalu), imituje reálné dopisování v elektronickém světě.

V čem se Slowly liší od Mesengeru nebo Instagramu?

To je základní otázka, na kterou se vždy každý hned zeptá. Odpověď je krátká: v rychlosti.

V běžné aplikaci se bavíte v reálném čase, kdežto ve Slowly komunikujete stejně pomalu, jako byste psali reálné dopisy. Přestože vše probíhá elektronicky na vašem telefonu, nemůžete vědět co vám druhý odepisuje. Musíte nejen čekat až mu dopis dorazí, ale taky než přijde odpověď zpět.

Aplikace sleduje vaši polohu a polohu ostatních uživatelů a podle toho spočítá jak dlouho má mezi vámi dopis putovat. Třeba do Ameriky jde dopis z Česka i více jak 20 hodin, záleží kde druhý uživatel přesně je. Samozřejmě je to rychlejší než realita, ale stále to dává ten krásný pocit čekání, který podtrhuje ještě posun času v jednotlivých zemích.

Díky aplikaci se můžete jednoduše bavit a učit jazyky. Můžete porovnávat rozdíly mezi Českem a třeba Itálií, Japonskem nebo Amerikou. Uživatelé v těchto aplikacích jsou velmi chytří, pozorní a většinou umí dobře anglicky. Poznáte tak velmi zajímavé lidi z nejrůznějších koutů světa.

Aby se aplikace přiblížila reálnému dopisu ještě více, můžete na dopis nalepit známku. A to nejrůznější typy známek, od vlajky své země, až po speciální vánoční edice nebo odznaky za používání aplikace.

Pokud toužíte poznat nové lidi z celého světa, poznat cizí kulturu, zvyky nebo si jen zlepšit nějaký jazyk, určitě stahujte z odkazů níže. Věřím, že budete pozitivně překvapeni. A pokud ještě píšete dopisy doopravdy, můžete se do komentáře pochlubit.

Stažení aplikace


Jak bude reklama vypadat?

Reklama zde napořád jen za 79 Kč?

Zobrazit formulář pro nákup

Buďte první kdo napíše komentář

Přidej komentář.

Vaš e-mail nebude zveřejněn.


*


Privacy Policy Settings