Kde získat zdarma, jinak placený software2 min čtení


Existují stovky skvělých programů, které bych chtěl nejen já, ale i vy. Jejich ceny jsou mnohdy přehnané a i pokud přehnané nejsou tak jsou pro mnoho lidé pořád drahé. Existuje ale služba, která dává placené programy lidem zdarma.

Jak je získat

Pokud si někdo myslí, že budu psát o torrentech, P2P sítích, keygenech a jiných nelegálních způsobech získání placených programů, pak je na omylu. Existuje i legální cesta jak tyto programy získat. Web giveawayoftheday (v překladu něco jako každodenní rozdávání) dává uživatelům možnost stáhnout si určitý program zdarma. Každý den v 9 hodin ráno se zde objeví nový program a další den v 9 ráno zase zmizí. Máte tedy 24 hodin na jeho stažení, instalaci a aktivaci.

Podmínky

Podmínky u stažených programů jsou různé. Některé jsou v plné verzi na dva roky, jiné na rok. Někdy jsou jisté funkce omezeny, ale většinou se jedná o plné verze programů.

Co lze získat

365 programů ročně. To už je slušná nálož programů. Co jsem si všiml, tak většinou jde o nevyužitelné programy. (pro mne) Ale dá se získat i Avast zdarma v plné verzi a dalších mnoho populárních programů. Je dobré se občas podívat co aktuálně nabízejí. Pokud jde o hodně populární program objeví se na webech hodně článků s názvy “Jen dnes si stáhněte plnou verzi toho a toho zde”. Již jsem takto získal nemálo dobrý a užitečných programů.

 

 

Jak bude reklama vypadat?

Reklama zde napořád jen za 79 Kč?

Zobrazit formulář pro nákup

Buďte první kdo napíše komentář

Přidej komentář.

Vaš e-mail nebude zveřejněn.


*


Privacy Policy Settings