Wifi zdarma a všude ! – android aplikace zná hesla3 min čtení


V dnešní době je nejdůležitější věc pro mnoho lidí připojení k internetu. Mobilní internet je všude, ale FUP limit je extrémně malý a data jsou hodně drahá. Variantou je připojení pomocí Wifi. Ta je sice všude přítomná, ale také zaheslovaná. S novinkou přichází vývojář s nickem WiFi Map LLC. Základna uživatelů je poměrně malá, ale projekt získává velmi rychle na popularitě.

Web

Základní princip aplikace

Do projektu jsou zapojeni uživatelé, kteří přidávají wifi sítě a hesla k nim. Uživatelů je celkem málo, ale i přes to je mapa pokryta dostatkem wifi sítí s hesly.

První obrazovka aplikace

Wifi první obrazovkaPo zapnutí nás aplikace přivítá hezkým a jednoduchým prostředím. Zobrazuje jen mapu a nejbližší wifi sítě.

Přibližně nás zaměří podle dat z telefonu o poslední známé pozici a díky mobilní síti.

Prvně mě aplikace žádá o zapnutí wifi. (“Enable WiFi”)

Mapa se vycentruje na naši

polohu a zobrazí se nejbližší sítě.

Na mapě přehledně vidíme umístění wifi sítí v našem okolí. Každou takovou síť si můžeme na mapě rozkliknout a zjistit z popisu její heslo.

Screenshot_2016-02-21-10-01-21

 

Po kliknutí do mapy se mapa roztáhne přes větší polovinu obrazovky, aby se v ní lépe hledalo. Mapy v aplikaci jsou od Googlu a potřebují internet. Což by neměl být problém vzhledem k tomu, že aplikace je určená k připojení k internetu.

U některých wifi sítí je na výběr více hesel a to protože se třeba během času změnilo a někdo přidal nové.

Pokud jste připojeni na wifi, která v aplikaci není, můžete ji přidat a získat nějaké body. Samozřejmostí je do komentáře napsat heslo k přidané wifi.

Wifi map ofline

Jak již jsem se zmínil, mapy Google potřebují internet. Výhodou nebo spíše logickou nutností je stáhnout si do telefonu seznam Wifi sítí pro váš stát.

Podle popisu je v Česku registrováno v aplikaci jen necelých 660 Wifi sítí. Například Ostrava je pokryta opravdu hustě, a tak není problém se připojit skoro kdekoliv.

V nastavení aplikace si můžete vytvořit svůj profil na který získáváte body. Také aplikaci sdílet na Google+, Facebook, SMS a Gmail.

Shrnutí

Aplikace je jistě velkou pomocí v době, kdy vládne internet a většina lidí si bez něj nedokáže představit život. Aplikace je velmi jednoduchá a intuitivní. Má hezký design. Pomalu se rozrůstá a doufejme, že se brzy dočkáme několikanásobně více Wifi sítí.

Aplikaci můžete stáhnout ZDE a je zdarma.

Jak bude reklama vypadat?

Reklama zde napořád jen za 79 Kč?

Zobrazit formulář pro nákup

Readers Comments (1)

  1. to je parada pres wifi byt na netu

    Odpovědět

Přidej komentář.

Vaš e-mail nebude zveřejněn.


*


Privacy Policy Settings