PALADINS – málo známá free2play hra3 min čtení

paladis game


Je tomu více jak rok, co se na Steamu objevila další free to play hra od společnosti Hi-Rez – Paladins. V kostce se jedná o velmi povedenou napodobeninu populárního Overwatch, avšak u nás tato střílečka zatím nenaplnila svůj potenciál. Přitom tato hra je velice dynamická a zábavná. Svojí kvalitou by se mohla rovnat ostatním f2p hrám jako World of tanks nebo League of Legends. Pojďme se nyní společně podívat, co vás v této hře čeká.

Herní systém

Proti sobě se střetnou 2 týmy, kde každý má 5 hráčů. Každý hráč si může vybrat z více jak třiceti hrdinů, avšak každý hrdina může být obsazen v daném týmu pouze jednou. Hrdinové jsou rozděleni celkem do 4 třídy – damage, flank (assasin), tank a support.

Ve samotné hře pak narazíte na 3 módy: Payload (tlačení vozíku), Onslaught (zabírání území) a Siege (mix dvou předchozích). O tom kdo zvítězí rozhodne především to, jak moc jste ochotni spolupracovat. Například tým, který bude mít jen samé damagery a flanky těžko porazí na payload tým, který má 2 tanky a jednoho supporta.

Další prvky ve hře

Velikým plus oproti hře Overwatch je systém karet. Na každého hrdinu si můžete sestavit vlastní “loadout”, podle kterého pak váš hrdina dostane různé bonusy. Tím pádem z jindy známého supporta můžete udělat díky kartičkám i slušného damage dealera. Krom těchto loadoutů si na začátku každé hry vybíráte i jednu ze tří legendárních karet, která má velký vliv na to, jak se bude váš hrdina projevovat.

Dalším prvkem jsou předměty, které si kupujete přímo ve hře za kredity, které dostanete za vaše herní výkony. Předměty pak poskytují další výhody, jako rychlost pohybu, redukci poškození a podobně.

Za odehrané hry získáváte zkušenosti a peníze, za které si můžete nakoupit další hrdiny. Až dosáhnete lvlu 15 a budete mít odemčených 12 hrdinů, můžete se pustit do hraní rankedů, kde se teprv ukáže, jak moc dobří v Paladins jste.

E-sport a Paladins

Není divu, že e-sport pronikl i do hry Paladins. A tak i vy máte možnost sestavit si vlastní tým a bojovat o cenné odměny proti těm nejlepším hráčům z celého světa. Pokud jste vždy toužili po tom, být profesionálními hráči, rozhodně zkuste právě tuto hru, jelikož v League of Legend nebo CS:GO se budete v dnešní době prosazovat velmi obtížně.

Paladins, to je zábava na spoustu hodin, především pokud si najdete dobrý tým, se kterým se pustíte společně do bitev. Již po pár hrách zcela pochopíte mechaniku hry a pak už je to jen o tom, najít si ty správně hrdiny, za které budete hrát. Berte v potaz to, že damage dealera umí hrát každý, přitom o výsledku hry rozhodují především tanci a supporti.


Pokud se Vám recenze nebo hra líbí budu rád za sdílení.


Jak bude reklama vypadat?

Reklama zde napořád jen za 79 Kč?

Zobrazit formulář pro nákup

Buďte první kdo napíše komentář

Přidej komentář.

Vaš e-mail nebude zveřejněn.


*


Privacy Policy Settings